Czemu tu tak pusto?

Od wielu miesięcy niewiele się tu dzieje. Piszę bardzo sporadycznie. Wiele zmieniło się w moim życiu. Między innymi mój pies odszedł za Tęczowy Mostek i zabrał ze sobą całą radość z pisania o zwierzętach. Codzienne spacery, kontakt z naturą i innymi psiozwariowanymi osobami dawał natchnienie. Tematy pojawiały się same.

Teraz muszę się trochę do tego zmuszać, szukać weny. Bez psa łatwiej podróżować i można być bardziej spontanicznym w planowaniu dnia i wogóle życia. Ale jednak czasem brakuje tej niepokornej mordki budzącej na spacer w niedzielę o 7:00 rano - taki psiomasochizm.

Wyglada na to, że powoli zaczynam dojrzewać do kolejnego szczekacza. Życie znów stanie na głowie, ale co tam, uwielbiam psy.

Hubert Wilczyński

6 komentarze to “Czemu tu tak pusto?”

 1. Ewelina Klarenbach pisze:

  Hej Hubert :)

  Zauważyłam kiedyś, że pies to niby wiele “obowiązków”, ale daje o wiele więcej radości. Tak jak mówisz “niepokorna mordka” to coś wspaniałego w rodzinie. Jakoś sobie nie wyobrażam nie mieć takiej mordki :)

  Pozdrawiam
  Ewelina

  P.S. Nie wiem ile lat temu byłeś u mnie ze sprzętem dla mojego psa, ale nadal jedzie na tych świetnych miskach od Ciebie :D

 2. Hubert Wilczyński pisze:

  Cześć Ewelina,

  No właśnie pies to dużo radości. Takiej prawdziwej i niekłamanej. Psy mogą być przyjazne, albo nie przyjazne, ale nigdy tego nie ukrywają. Są po prostu prawdziwe. Kiedy tą prawdziwość zestawimy z przyjaźnią, radością i energią to powstaje coś niesamowitego.

  ps. Zdaje się, że to była końcówka 2007 roku. Kurcze jak ten czas szybko zleciał.


  Pozdrawiam,
  Hubert

 3. zeus pisze:

  Witaj. Posiadanie psa to dla niektórych prawdziwa udręka. Wydaje mi się, że nie ma nic przyjemniejszego gdy co rano budzi nas nasz czworonogi przyjaciel. Sama mam pięknego labradora bez którego nie wyobrażam sobie dnia i naszych porannych spacerów. Pozdrawiam!

 4. Hubert Wilczyński pisze:

  Labki są prześwietne - też miałem labka.

 5. Dominik pisze:

  Szkoda że tak często piszesz, ale fajnie że jak już napiszesz w końcu to świetny tekst :)

 6. Hubert Wilczyński pisze:

  @Dominik, a masz jakiegoś zwierzaka?

Napisz komentarz


informacje o cookies